KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677245
nr 1267 7245
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålning, 2 st, Gotland. Signerad. Olja på pannå, 26x36 och 28x43 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:12:08
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)